Microsoft випустила флешки з ліцензійною Windows 11

Операційна система Windows 11 вийшла ще в жовтні, і тільки зараз компанія Microsoft вирішила випустити «коробкову» версію ОС на фізичних носіях. Їх вже можна зустріти на різноманітних торгових онлайн-майданчиках. Наприклад, у США їх можна придбати у магазині BestBuy.

На фізичних носіях Windows 11 розповсюджується у версіях Home та Pro. Перша оцінюється у $139,99, друга — у $199,99. За самі ціни Microsoft пропонує придбати цифрові ліцензії даних ОС. Коробкова версія Windows 11 містить USB-накопичувач із дистрибутивом ОС, а також ключ активації операційної системи.

Хоча більшість користувачів, ймовірно, навряд чи вирішать використовувати фізичний метод встановлення нової ОС, наявність альтернативи завжди добре. Microsoft протягом багатьох років не відмовляється від способу встановлення своїх операційних систем із фізичних носіїв. А як бонус власники фізичних копій Windows 11 отримають дуже привабливий USB-накопичувач і витончену упаковку.

До речі, є спосіб заощадити на покупці цифрової версії Windows 11. Онлайн-магазин Amazon зараз за $85 (знижка $45) продає ліцензійну копію Windows 10 Pro. Після придбання можна безкоштовно оновитися до Windows 11.

за матеріалами сайту 3dnews

By

Reply